Kā uzbūvēt elektrisko velosipēdu

Kā uzbūvēt elektrisko velosipēdu? Elektriskā velosipēda uzbūvēšana ir projekts, ko Jūs varat paveikt pašu spēkiem, veicot dažus vienkāršus soļus.

Daži soļi, kā uzbūvēt elektrisko velosipēdu:

  1. Vispirms atrodiet velosipēdu, kas ir labā stāvoklī. Tas ir tādēļ, ka motors rada papildu slodzi uz velosipēda. Velosipēdam nepieciešams izturīgs rāmis, pie kura tiks pievienotas baterijas.
  2. Otra lieta, kas Jums ir nepieciešama, ir akumulators un baterijas. Velosipēdam ar motoru ir nepieciešamas baterijas ar 24 vai 36 voltiem. Akumulatora komplektam ir nepieciešams lādētājs, lai uzlādētu baterijas, kad tas nepieciešams.
  3. Ir svarīgi iegādāties atbilstošu motoru velosipēdam. Motoram vajadzētu būt aprīkotam ar velosipēda ķēdes zobratu. Lielākajai daļai velosipēdu motoru nav šāda zobrata. Šo motora tipu ir nepieciešams pārveidot, lai tas būtu piemērots braukšanai un pēc īsa laika tas var salūzt. Elektriskā dzinēja ķēdes izmērs ir jāpiemēro Jūsu velosipēda ķēdei.
  4. Vēl viens velosipēdam nepieciešamais aprīkojums ir droseļvārsts, alumīnija tērauda plāksne un velosipēda ķēde.
  5. Pēc visa nepieciešamā aprīkojuma savākšanas, Jūs varat to pievienot velosipēdam. Pievienojiet droseļvārstu pie vadības ierīces. Motors ir arī tiks pieslēgts vadības ierīcei. Izmantojot vadus, pievienojiet baterijas vadības ierīcei.
  6. Pēc visu detaļu savienošanas, pagrieziet droseļvārstu, lai pārbaudītu, vai motors griežas. Ja tas darbojas, motors ir gatavs nostiprināšanai pie velosipēda.

Turpinājums sekos jau tuvākajā laikā. Viss ir iespējams. Atliek tikai darīt un izdosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *