Sporta motocikli

Sporta motocikli ir sacīkšu motociklu kopijas, taču ražotāji tos ir speciāli izstrādājuši, lai tie būtu droši. Pārējos aspektos tie ir līdzīgi mašīnām, kuras brauc pa sacīkšu trasēm.

Tiem ir iebūvēti fantastiski ātrumi un veiktspēja un šie jaudīgie motocikli var sasniegt ātrumu virs 200 km/h. Daži no tiem ir tik ātri, ka tie var nobraukt puskilometru mazāk nekā 10 sekundēs.

Jūs noteikti domājat, ka motocikli, kas brauc tik ātri, noteikti ir bīstami uz ceļiem. Tas, vai motocikls ir bīstams, atkarīgs no braucēja, nevis motocikla.

Sporta motocikliem ir ātrs uzrāviens, bet tiem ir arī lieliskas bremzēšanas un pagrieziena iespējas. Izmantojot tos pareizi, šīs iespējas nodrošina to drošību. Braucot ar šādiem motocikliem, ir vajadzīga neliela pieredze. Nepieredzējuši braucēji var apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus.

Sporta motocikli ir paredzēti un pēc iespējas aerodinamiskāki, salīdzinot ar citiem motociklistiem. Motociklu dizains ir veidots tā, lai braucējs sēdētu pēc iespējas zemāk, kas uzlabo motocikla vadāmību un aerodinamiku.

Kad runa ir par ātrumu, sporta motocikliem ir ļoti labs uzrāviens. Daži no tiem, kā zināms, sasniedz 100 km stundā tikai 3 sekundēs.

Lielisks sporta motocikla piemērs ir Kawasaki Ninja ZX-14. Šis motocikls var sasniegt apbrīnojamus 144 km/h 2,5 sekunžu laikā un nobraukt ceturtdaļjūdzi 9 sekundēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *