Kā uzbūvēt elektrisko velosipēdu 2. daļa

Tevi tas interesē? Es runāju par to, kā uzbūvēt savu personīgo elektrisko velosipēdu? Elektriskā velosipēda uzbūvēšana ir projekts, ko Jūs varat paveikt pašu spēkiem, veicot dažus vienkāršus soļus.

Motors tiek piestiprināts pie velosipēda trīsstūra rāmja. Motors ir savienots ar ķēdes ratu, lai darbinātu velosipēdu. Vadības ierīce tiek piestiprināta pie velosipēda rāmja, no kura tā darbina elektrisko sistēmu. Tas tā vispārīgi! Ceru, ka saprati par ko iet runa!

Vēlreiz pārbaudiet motoru, pirms piestipriniet tā konstrukciju. Ja tas darbojas, tas nozīmē, ka viss ir kārtībā. Ja tas nedarbojas, rūpīgi pārbaudiet savienojumu, lai pārliecinātos, vai tas ir pareizs.

Droseļvārsts jāpiestiprina pie stūres un akumulators jāpievieno pie rāmja.

Vēlreiz pārbaudiet velosipēdu, lai pārliecinātos, vai Jūs varat mīt pedāļus un bez sarežģījumiem darbināt motoru.

Šie velosipēdi pašlaik ir ļoti dārgi, un tas ietaupīs Jums daudz naudas, ja Jūs varēsiet tādu izveidot pašu spēkiem. Jūs varat iesaistīt Jums pazīstamu mehāniķi, lai palīdzētu Jums savienot motoru. Ja nesanāk pašam, tad jāprasa kaimiņa pašam. Varianti pastāv vienmēr un Latvieši ir tie, kas to var izdarīt vislabāk! Esam gudri un pašpārliecināti darītāji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *