Ierobežojumi

Mājas lapu un pakalpojumus iespējams abonēt tikai fiziskai personai (t.i. nevis juridiskai) un vismaz 13 gadus vecam. Personām, kas jaunākas par 13 gadiem, ir aizliegts sniegt personīgu informāciju, kā vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru un e-pasta adresi.

Reģistrējoties abonents apstiprina, ka viņam ir pieejami mūsu piedāvātie pakalpojumi, tādā veidā pilnībā uzņemoties atbildību par savu darbībuun tajā sniegto pakalpojumu izmantošanu.

Ja likums konkrētai personai aizliedz izmantot mūsu pakalpojumus, tad šis līgums vairs nav spēkā un tiesības atgūt pieeju regulē atbilstošās institūcijas. Mēs negarantējam, ka mūsu mājaslapa tiek likumīgi izmantota vai atsevišķi materiāli likumīgi lejupielādēti ārpus Latvijas Republikas; pieejamība materiāliem var būt nelikumīga atsevišķām personām vai atsevišķās valstīs. Ja izmantojat mūsu mājaslapu savā valstī, tā ir Jūsu atbildība un risks.

Mēs ar visiem iespējamiem līdzekļiem cenšas nodrošināt mūsu pakalpojumu un mājaslapas pieejamību 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Tomēr jāatzīmē, ka ir gadījumi, kad mājaslapa vai konkrēti pakalpojumi uz laiku nav pieejami sakarā ar apkopi, jauninājumu ieviešanu vai neparedzētām kļūmēm sakaru nodrošināšanā. Šādos gadījumos mēs darām visu nepieciešamo, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu pieejamību mūsu servisam.

Ja ir radušies jautājumi, rakstiet! Nezināšana neatbrīvo no atbildības!